Jesteś tutaj:

Auto skup – autokasacja, złomowanie Grudziądz

Autoszrot skup aut Grudziądz

Wycena oraz przyjazd do klienta w dniu zgłoszenia! Zakupujemy samochody osobowe, SUVy, pojazdy dostawcze, busy, ciężarówki, a także pojazdy uszkodzone i powypadkowe – bez względu na markę. Realizujemy skup aut w dobrym stanie, jak również przeznaczonych na złom lub do kasacji, w Grudziądzu.

Posiadanie samochodu, który nie nadaje się już do jazdy, może być uciążliwe dla właściciela. Nasza stacja demontażu pojazdów została stworzona, aby pomóc łatwo rozwiązać takie problemy!

Zadzwoń 516 939 817

Skup aut sprawnych i uszkodzonych - bez oc, przeglądu

Nie ważne, czy szukają Państwo zaufanego partnera do zakupu samochodu, czy potrzebują profesjonalnej usługi złomowania pojazdów, jesteśmy tutaj, aby pomóc! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, współpracując z nami, mogą Państwo być pewni, że proces złomowania auta zostanie przeprowadzony terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami, a nasza oferta cenowa za złomowanie pojazdu będzie uczciwa.

Kasacja pojazdów - gotówka od ręki

Zakupujemy pojazdy przeznaczone do kasacji, oferując płatność gotówką na miejscu i minimalizując formalności dla klienta. Zapewniamy dojazd do klienta, wydawanie zaświadczeń oraz możliwość zakupu części używanych. Specjalizujemy się w kasacji pojazdów i handlu używanymi częściami. Oferujemy kompleksowe usługi związane z kasacją aut, zakupem samochodów, dostępem do części używanych oraz złomowaniem pojazdów, obsługując klientów w Grudziądzu.

Zadzwoń 516 939 817

Skup aut

Skupujemy auta używane, powypadkowe, skorodowane, niezdolne do jazdy, po pożarze, praktycznie w każdym stanie.

Zapraszamy do kontaktu! 516 939 817

Auto recykling

Zajmujemy się kasacją aut. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z prawem posiadając do tego odpowiednie certyfikaty. 

Masz pytanie? Zadzwoń! 516 939 817

Złomowanie samochodów od lat

Nasza firma jest obecnym liderem na rynku w zakresie profesjonalnej kasacji samochodów, oferując usługi dla tych, którzy z różnych przyczyn muszą się pożegnać ze swoim pojazdem. Działamy w pełni legalnie jako autoryzowana stacja demontażu pojazdów, gwarantując klientom wydanie wszystkich dokumentów wymaganych przez prawo po przeprowadzeniu kasacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniamy usługi najwyższej jakości. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej autokasacji, wykonanej zgodnie z obowiązującymi regulacjami, nie szukaj dalej.

Sprzedaż części używanych

Prowadzimy sprzedaż części używanych do każdego auta! Od karoserii po części silnika.

Zadzwoń 516 939 817 a na pewno znajdziesz czego szukasz!

Pomoc drogowa

Potrzebujesz pomocy na drodze? Samochód zgasł i nie chce odpalić? Miałeś stłuczkę i musisz zabrać swój pojazd z miejsca zdarzenia

Zadzwoń do nas 516 939 817 !