Jesteś tutaj:

Auto skup, złomowanie Konin

Skup aut Konin

Jeśli posiadasz stary samochód nieprzydatny już do użytku lub pojazd uszkodzony w wypadku, który chcesz zezłomować, najlepiej i najekonomiczniej zrealizujesz to w z nami. Proces złomowania samochodu jest prosty i wymaga niewiele formalności. Jak rozpocząć? Najlepiej zacząć od kontaktu z nami. Podaj swoje dane i opisz swój pojazd – nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i zaproponują bezpłatną wycenę auta.

Prowadzimy skup aut w Koninie i okolicach, oferując indywidualną wycenę przez naszych pracowników, szczególnie gdy pojazdy mają wartość jako źródło części zamiennych. Proces zakupu przebiega szybko i z minimalną ilością formalności. Zapewniamy bezpłatny transport pojazdów do naszego punktu demontażu. Klienci mogą także znaleźć u nas szeroki wybór nowych i używanych części samochodowych dostępnych w naszej ofercie.

Zadzwoń 516 939 817

Skup na miejscu, gotówka do ręki, minimum formalności.

Do zalet naszej oferty należy również usługa transportu Twojego pojazdu bezpośrednio do naszego punktu demontażu. Pamiętaj także o konieczności posiadania przy sobie odpowiednich dokumentów na etapie złomowania – dowodu osobistego właściciela oraz dokumentacji pojazdu, takiej jak karta pojazdu i aktualny dowód rejestracyjny. W przypadku współwłaścicielstwa pojazdu wymagane jest odpowiednie pełnomocnictwo, podobnie jak w sytuacji, gdy samochód jest zarejestrowany na firmę (wymagane są wtedy dokumenty firmy). Oferujemy także możliwość złomowania pojazdu bez fizycznego dowodu rejestracyjnego, w takim przypadku wystarczy przedłożyć kserokopię dokumentu lub zaświadczenie z odpowiedniego urzędu komunikacji.

Realizujemy skup samochodów oraz transport uszkodzonych pojazdów autolawetą w sposób profesjonalny i bezpieczny, kładąc nacisk na pełne zadowolenie naszych klientów. Osobiście przyjeżdżamy w miejsce, gdzie pojazd jest gotowy do odbioru, i bez żadnych dodatkowych kosztów przewozimy go z Konina oraz z okolicznych terenów. W naszej firmie zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i dysponujemy niezawodnymi, technicznie sprawdzonymi oraz wysokiej jakości lawetami. Nasi klienci mogą być spokojni o cały proces i oczekiwać szybkiej realizacji usług na najwyższym poziomie.

Zadzwoń 516 939 817

Skup aut

Skupujemy auta używane, powypadkowe, skorodowane, niezdolne do jazdy, po pożarze, praktycznie w każdym stanie.

Zapraszamy do kontaktu! 516 939 817

Auto recykling

Zajmujemy się kasacją aut. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z prawem posiadając do tego odpowiednie certyfikaty. 

Masz pytanie? Zadzwoń! 516 939 817

Złomowanie pojazdów Konin

Od 15 lat specjalizujemy się w złomowaniu samochodów w Koninie oraz w okolicznych miejscowościach. Złomowanie kilkudziesięciu tysięcy pojazdów nie tylko dowodzi bogatego doświadczenia naszej firmy w branży autokasacji, ale także świadczy o głębokim zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Nie ograniczamy się tylko do złomowania i kasacji pojazdów; zajmujemy się również regeneracją części samochodowych z zebranych aut i ich sprzedażą, zarówno na rynku lokalnym, jak i przez Internet.

Kasacja i demontaż samochodów

Jeżeli Twoje auto zostało poważnie uszkodzone w wypadku i jego naprawa nie jest ekonomicznie uzasadniona, a nie wiesz, jak się go pozbyć, nasza firma oferuje prostą opcję – zezłomowanie pojazdu, co pozwoli Ci uniknąć dalszych kosztów związanych z ubezpieczeniem OC. Pozwoli Ci to legalnie pozbyć się niepotrzebnego samochodu i oszczędzić znaczną sumę pieniędzy. Przyjmując od Ciebie taki samochód, eliminujemy problem związany z płaceniem za ubezpieczenie niesprawnego pojazdu. Jeśli już zapłaciłeś ubezpieczenie na przód, towarzystwo ubezpieczeniowe zwróci Ci kwotę proporcjonalną do niewykorzystanego okresu ubezpieczenia po zezłomowaniu auta. Proces złomowania samochodu jest uproszczony, ale wymaga przedstawienia odpowiednich dokumentów, aby wszystko odbyło się zgodnie z przepisami prawa.

Sprzedaż części używanych

Prowadzimy sprzedaż części używanych do każdego auta! Od karoserii po części silnika.

Zadzwoń 516 939 817 a na pewno znajdziesz czego szukasz!

Pomoc drogowa

Potrzebujesz pomocy na drodze? Samochód zgasł i nie chce odpalić? Miałeś stłuczkę i musisz zabrać swój pojazd z miejsca zdarzenia

Zadzwoń do nas 516 939 817 !