Jesteś tutaj:

Autokasacja, złomowanie Brodnica

Złomowanie, autokasacja pojazdów

Oferujemy kompleksową usługę likwidacji zużytych pojazdów. Nasz kierowca przyjedzie autolawetą bezpośrednio pod Państwa dom, aby odebrać zużyty samochód, przygotuje niezbędną dokumentację i dokona wypłaty gotówką. Nie ma znaczenia, czy pojazd jest sprawny czy nie, ani czy jest opłacony. Od nas otrzymają Państwo oficjalne zaświadczenie o demontażu pojazdu, które umożliwi wyrejestrowanie samochodu i otrzymanie zwrotu za niewykorzystaną część składki ubezpieczeniowej OC. Wartość pojazdów jest kalkulowana na podstawie aktualnych cen surowców, co zapewnia uczciwą wycenę, adekwatną do rynkowych realiów.

Zadzwoń 516 939 817

Skup aut sprawnych, uszkodzonych bez OC Brodnica

Wycena Twojego samochodu zależy od wielu czynników, takich jak marka i model pojazdu, rok produkcji, stan techniczny oraz wyposażenie. Jeśli jesteś ciekaw, jaką kwotę możemy zaproponować za Twój niesprawny samochód, zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza. Istnieje również możliwość dołączenia zdjęć pojazdu, jeżeli takie posiadasz. Dodatkowo, oferujemy nie tylko zapłatę za pojazd, ale także jego odbiór bezpośrednio od Ciebie z obszaru Brodnicy i okolic.

Auto skup - formalności na miejscu

Samochody oraz opowieści z nimi związane stanowią dla nas nieskończoną pasję i określają nasz sposób życia. Praktycznie jesteśmy dostępni całą dobę. Zachęcamy do kontaktu, aby poznać naszą ofertę auto kasacji. W naszym skupie przyjmujemy pojazdy wszelkiego typu: od samochodów osobowych i dostawczych, poprzez ciężarówki, motocykle, motorowery, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy, autobusy, kombajny, aż po maszyny rolnicze i inne pojazdy.

Zadzwoń 516 939 817

Skup aut

Skupujemy auta używane, powypadkowe, skorodowane, niezdolne do jazdy, po pożarze, praktycznie w każdym stanie.

Zapraszamy do kontaktu! 516 939 817

Auto recykling

Zajmujemy się kasacją aut. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z prawem posiadając do tego odpowiednie certyfikaty. 

Masz pytanie? Zadzwoń! 516 939 817

Skup aut Inowrocław

Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej zapewniamy wycenę wstępną bez żadnych zobowiązań, proponujemy oględziny pojazdu w miejscu i czasie dogodnym dla klienta, oferując przy tym konkurencyjne ceny. Skupujemy pojazdy w każdym stanie – uszkodzone, niekompletne, z przeterminowanymi opłatami, niezależnie od ich rocznika, przebiegu, typu nadwozia, silnika czy kraju pochodzenia. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży i niskim kosztom operacyjnym, nasz skup samochodów w Brodnicy  – jest w stanie zaoferować niezwykle atrakcyjne stawki za zakupione auta. Jeśli chcesz szybko i bez kłopotów sprzedać swój samochód, znalazłeś idealne miejsce.

Sprzedaż części używanych

Prowadzimy sprzedaż części używanych do każdego auta! Od karoserii po części silnika.

Zadzwoń 516 939 817 a na pewno znajdziesz czego szukasz!

Pomoc drogowa

Potrzebujesz pomocy na drodze? Samochód zgasł i nie chce odpalić? Miałeś stłuczkę i musisz zabrać swój pojazd z miejsca zdarzenia

Zadzwoń do nas 516 939 817 !