Jesteś tutaj:

Skup aut złomowanie Gniezno

Skup aut Gniezno

Jeśli myślisz o sprzedaży swojego starego samochodu, ale brakuje Ci czasu lub nie chcesz marnować energii na poszukiwania kupca, a wystawianie ogłoszeń na portalach aukcyjnych wydaje się zbyt kłopotliwe, jesteś w idealnym miejscu. Dodatkowo, jeśli Twoje auto wymaga naprawy, której nie planujesz realizować, nasza oferta skupu aut z pewnością Cię zainteresuje.

Specjalizujemy się w skupie starych pojazdów, w tym tych z uszkodzeniami czy po wypadkach. Niezależnie od stanu, marki, czy wieku samochodu, jesteśmy gotowi go odkupić. Oferujemy skup rozbitych oraz niesprawnych aut, przyjmując nawet te po poważnych kolizjach. Dzięki własnemu transportowi, oszczędzamy Twój czas – to my dojeżdżamy do klienta.

Zadzwoń 516 939 817

Skupujemy samochody sprawne i uszkodzone

Działamy na terenie Gniezna i całego województwa wielkopolskiego, kupując samochody bezpośrednio od właścicieli, zapewniając płatność gotówką. Proces sprzedaży jest szybki, sprawny i zaprojektowany tak, by ograniczyć formalności do minimum, maksymalizując komfort sprzedających. Nasz zespół doświadczonych specjalistów gwarantuje rzetelną wycenę każdego pojazdu, zawsze z możliwością negocjacji, aby transakcja była satysfakcjonująca dla obu stron.

Płatność gotówką na miejscu, minimum formalności

Gwarantujemy uczciwość i profesjonalizm, dzięki czemu każdy klient może być pewien, że otrzyma atrakcyjną cenę za swój pojazd. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług skupu aut, gdzie szybko, wygodnie i bez dodatkowych problemów można sprzedać swoje auto, otrzymując za nie maksymalnie korzystną cenę.

Zadzwoń 516 939 817

Skup aut

Skupujemy auta używane, powypadkowe, skorodowane, niezdolne do jazdy, po pożarze, praktycznie w każdym stanie.

Zapraszamy do kontaktu! 516 939 817

Auto recykling

Zajmujemy się kasacją aut. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z prawem posiadając do tego odpowiednie certyfikaty. 

Masz pytanie? Zadzwoń! 516 939 817

Złomowanie pojazdów Gniezno

Zastanawiasz się nad kasacją samochodu w Gnieźnie? Jeśli tak, to nasza oferta złomowania pojazdów może Cię zainteresować.  Nasze złomowisko w okolicach Gniezna to sprawdzony i godny zaufania partner w branży. Zapewniamy naszym klientom uczciwe warunki kasacji pojazdów oraz atrakcyjne ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko usługi związane z kasacją aut, ale również bogaty wybór części zamiennych.

Sprzedaż części używanych

Prowadzimy sprzedaż części używanych do każdego auta! Od karoserii po części silnika.

Zadzwoń 516 939 817 a na pewno znajdziesz czego szukasz!

Pomoc drogowa

Potrzebujesz pomocy na drodze? Samochód zgasł i nie chce odpalić? Miałeś stłuczkę i musisz zabrać swój pojazd z miejsca zdarzenia

Zadzwoń do nas 516 939 817 !