Jesteś tutaj:

Skup samochodów Lipno

Auto skup Lipno

Skupujemy auta uszkodzone i powypadkowe w Lipnie, obejmując pełen zakres pojazdów dotkniętych różnego rodzaju uszkodzeniami – od tych po kolizjach i wypadkach, przez szkody spowodowane zdarzeniami losowymi jak zalanie czy pożar, aż po samochody zaniedbane przez właścicieli. Nie ograniczamy się do konkretnego typu, marki, modelu czy rocznika samochodu. Interesuje nas każdy pojazd, bez względu na jego stan techniczny czy zdolność do poruszania się po drogach publicznych.

Zadzwoń 516 939 817

Skupujemy auta za gotówkę, dojeżdżamy lawetą

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Akceptujemy samochody niezarejestrowane, niedopuszczone do ruchu, a nawet te bez aktualnego ubezpieczenia OC. Naszym celem jest zapewnienie szerokiego spektrum usług skupu aut uszkodzonych, oferując właścicielom prostą i wygodną możliwość pozbycia się pojazdu, niezależnie od jego kondycji.

Skup aut

Skupujemy auta używane, powypadkowe, skorodowane, niezdolne do jazdy, po pożarze, praktycznie w każdym stanie.

Zapraszamy do kontaktu! 516 939 817

Auto recykling

Zajmujemy się kasacją aut. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z prawem posiadając do tego odpowiednie certyfikaty. 

Masz pytanie? Zadzwoń! 516 939 817

Kasacja i złomowanie

Oferując pełen zakres usług, zajmujemy się nie tylko skupem pojazdów, ale również ich profesjonalną kasacją i złomowaniem, wszystko w ramach obowiązujących norm prawnych. Posiadamy bogate zaplecze techniczne, w tym lawety do transportu, przestronny plac oraz nowoczesne wyposażenie niezbędne do przeprowadzenia całego procesu. Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, co gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ścisłą zgodność z przepisami na każdym kroku współpracy.

Kasacja aut Lipno

Dlaczego wybrać naszą stację demontażu i kasacji pojazdów? Jako Autoryzowana Stacja Demontażu Pojazdów, wyróżniamy się w dziedzinie profesjonalnego demontażu i kasacji pojazdów. Naszym atutem jest doświadczenie i zespół wykwalifikowanych specjalistów, oferujących wszechstronną obsługę. Pracujemy zgodnie z prawem i normami ekologicznymi, priorytetowo traktując ochronę środowiska. Świadczymy usługi takie jak demontaż pojazdów, odzyskiwanie i recykling części, zapewniając efektywność i legalność procesu złomowania. Cieszymy się zaufaniem jako renomowany partner w branży kasacji pojazdów w Lipnie.

Sprzedaż części używanych

Prowadzimy sprzedaż części używanych do każdego auta! Od karoserii po części silnika.

Zadzwoń 516 939 817 a na pewno znajdziesz czego szukasz!

Pomoc drogowa

Potrzebujesz pomocy na drodze? Samochód zgasł i nie chce odpalić? Miałeś stłuczkę i musisz zabrać swój pojazd z miejsca zdarzenia

Zadzwoń do nas 516 939 817 !